Зручні й ефективні системи трансформації столів

      Унікальні італійські системи трансформації й механізми для столів створені для того, щоб збільшити простір у помешканні. Головною особливістю механізмів розсування є можливість змінювати ширину або довжину столу. По суті, такі системи й механізми є вдалими інтер’єрними вирішеннями, завдяки яким можна дійсно заощадити простір.

      Якщо LUNCH TOP застосовується здебільшого для збільшення розмірів кухонних островів і барних стійок, то система PULL-OUT стане помічною в приміщеннях невеликої площі або обмежених просторах,  бо дозволяє економити простір за рахунок збільшення площі поверхні робочих або обідніх зон. В основі системи - алюмінієві телескопічні напрямні. PULL-OUT 1 можна застосовувати як в корпусних, так і у вбудованих меблях. Можна ефективно використовувати простір між напрямними.

        SIESTA стане ідеальним вирішенням для маленької кухні. З її допомогою можна вмістити обідній стіл у кухонну шафу, що має зазвичай шухляду. Система легко вбудовується в стандартні кухонні бази в 600 або 900 міліметрів замість верхньої шухляди. Крім того, стільницю можна використовувати як додатковий простір для приготування їжі.

        Останнім часом у моду ввійшли невисокі й глибокі навісні каркаси, які часто використовуються у вітальнях  та в інтер’єрних системах. Нова система MENSOLA PARTY розрахована саме на них. Вона дозволяє організувати стіл для застіль і вечірок, який легко висувається з невеликого каркаса. Варто відзначити, що стільниця виходить із шафи на 1,5 метра. Завдяки складуваній опорі MENSOLA PARTY надзвичайно стійка й може витримати навантаження до 100 кілограм. Це - ідеальне вирішення для невеликих квартир і для приміщень у сучасних стилях «хай-тек» і «мінімалізм».


Читайте наші МЕБЛЕВІ СТАТТІ, в яких ви дізнаєтеся багато цікавого та корисного