Як доглядати за глянцевими меблями

Як доглядати за глянцевими меблями, меблеві статті, меблеві фасади, кухні, двері, дизайн, Львів

Глянцеві меблі виготовляються на основі МДФ, а блискучі фасади бувають фарбовані емальовані, плівкові або пластикові. Виглядають глянцеві меблі дуже ефектно, завдяки дзеркальному ефекту, візуально розширюючи простір. Однак будьте готові до того, що доведеться натирати глянець не один раз в день. На блискучих поверхнях видно найменші розлучення, які доставляють господаркам чимало прикрощів.

Доглядаючи меблі з дзеркальним блиском врахуйте, що на світлих відтінках глянцевих меблів легкі забруднення і розлучення не надто помітні. А на темних кольорах видно навіть крихітні бризки води і відбитки пальців. Це ж стосується і кольорових глянцевих холодильників.

При догляді за глянцевими меблями категорично не можна:

  • Користуватися абразивними засобами, жорсткими щітками і губками. Матеріали по догляду за глянцем повинні бути максимально щадними. В іншому випадку потертості і подряпини безнадійно зіпсують ваші меблі.
  • Використовувати велику кількість води для миття меблів. Зайва кількість вологи може привести до відшарування плівки, яка іноді використовується в меблевій промисловості для глянцевого ефекту.

По догляду за меблями з блиском, у вас під рукою повинні бути:

  • Серветки з мікрофібри, або м'які байкові ганчірочки.
  • Вологі серветки (без спирту) легко і швидко усувають забруднення. Причому ефективні як спеціальні серветки для полірування меблів, так і для полірування кузова автомобіля.
  • Засоби та спреї для догляду за склом і дзеркалами не залишають розлучень і відмінно справляються з забрудненнями.
  • Побутова хімія для миття посуду, рук і волосся. Спінений засіб наноситься на глянцеву поверхню, потім швидко віддаляється вологою ганчіркою і протирається насухо серветкою.

В нас ви можете знайти глянцеві фасади такі як фарбовані, акрилові, плівкові, перейшовши за посиланням: Меблеві фасади


Читайте наші МЕБЛЕВІ СТАТТІ, в яких ви дізнаєтеся багато цікавого та корисного