Синхронізований пластик найкращим чином імітує натуральність

Синхронізований пластик найкращим чином імітує натуральність, натуральність меблів, меблеві статті, львів, леоплит

Дизайнери всього світу високо цінують не тільки декор меблевої поверхні, але і його фактуру. Саме тому з’явилася технологія виробництва так званих синхронізованих поверхонь.

      Як розповідають в італійській компанії «Аpli», що славиться своїми пластиками, слідом за виробниками ламінованих плит, цю технологію підхопили й розвивають виробники паперово-шаруватих пластиків високого тиску. В основі цього технологічного процесу - цілковита відповідність структури поверхні прокладочного листа HPL декору паперу. Завдяки його використанню, поверхні декорів дерева й каменю набувають характерної фактури, властивої натуральним матеріалами.

         Технологія синхронного тиснення підносить дизайн на абсолютно новий рівень реалізму. За останні роки сталися чудові досягнення в галузі технології друку. Рівень деталізації декору став просто видатним, і нова технологія тиснення виводить його сприйняття на новий рівень візуалізації та тактильності.

       «Нова технологія не применшує експлуатаційних характеристик продукту. синхронізовані пластики високого тиску (HPL) надійні й мають задані показники зносостійкості та удароміцності. Рівень глянцю може бути будь-яким, і виробник робить його найбільш відповідним фактурі».

        За словами фахівців компанії «Аpli», виробники пластиків активно вдосконалюють технологію синхронізації, і в найближчому майбутньому вибір таких матеріалів значно розшириться, адже мова йде про продукт, який і на вигляд, і сприймається людьми як натуральна деревина, натуральний камінь або метал, але з поліпшеними експлуатаційними та візуальними характеристиками. Розробка нових декорів та їхнє застосування обмежені тільки уявою людини. Архітектори та дизайнери шукають доступні вирішення щодо вибору матеріалів для своїх проектів, і синхронізований HPL найкраще може задовольнити цю потребу.

Джерело


Читайте наші МЕБЛЕВІ СТАТТІ, в яких ви дізнаєтеся багато цікавого та корисного