Так зреагував на меблеву моду італійський бренд «Baxter»

Так зреагував на меблеву моду італійський бренд «Baxter», італійський бренд меблів, меблеві статті, львів, леоплит

Італійський бренд «Baxter» тонко відчуває й миттєво реагує на моду. Його осінній каталог, який представляє сценографію 2019 року, вийшов в новій палітрі. Акцент як і раніше зроблений на графіку і впізнавані форми mid-century modern, але кварцові та бірюзові відтінки змінили арктичний блакитний, темно-синій, гірчичний, бордовий і сірий.

 

Так зреагував на меблеву моду італійський бренд «Baxter», італійський бренд меблів, меблеві статті, львів, леоплит   

   «Baxter» асоціюються з дорогими шкіряними меблями. Світовий успіх компанії забезпечила ставка на іменний дизайн.

       Компанія створена в кінці 1980-х. Засновник Луїджі Бестетті на той момент володів меблевої фірмою, але захотів вивести на ринок бренд, який би поєднав і зрівняв поняття «шкіра» і «люкс». Трохи пізніше на логотипі з’явився слоган «Made in Italy». Він підкреслював зв’язок із високою майстерністю італійських червонодеревників. Сьогодні в пропозицію компанії меблі для віталень, спалень, їдалень. А розкішні шкіри доповнюють мармур, натуральний камінь, дерево і метали.

       Цього року до пулу дизайнерських імен, які створили меблеві проекти для «Baxter», додалися «Studiopepe», Федеріко Пері й Хадж Пінковічі (Hagit Pincovici). Працюючи з чистою геометрією, дизайнери грають на контрастах: м’якого й жорсткого, тонкого й об’ємного, гладкого й бархатистого. Нові камені з рідкісних родовищ у поєднанні з полірованими поверхнями створюють контрасти світла.

Джерело


Читайте наші МЕБЛЕВІ СТАТТІ, в яких ви дізнаєтеся багато цікавого та корисного