Модульність м’яких меблів – нині провідний тренд

модульність м’яких меблів – нині провідний тренд, тренди, дивани, м’які меблі, меблеві статті, львів, леоплит

У різні часи люди вважали за краще м’які меблі різних форм, розмірів і конструкцій. Всього за останнє десятиліття переваги споживачів змінювалися від сміливого авангарду до стриманої класики. І хоча сьогодні класика в меблевому стилі є незаперечним лідером, конструкції сучасних меблів все ще дивують.

      За останнє десятиліття елітні меблі європейських країн пережила серйозні зміни. Вони стали легшими й «відвертішими». Акцент робиться на каркасі, багато деталей стають більш явними, каркас оголюється, виставляються раніше приховані деталі. Особливо ці тенденції помітні в сфері корпусних конструкцій.

       Все більшу популярності набувають відкриті полиці з прозорих і легких матеріалів - переважно скла й пластика. Дизайнери поступово відмовляються від фасадних дверцят. Популярності набувають різноманітні полиці, стелажі і ніші під шафи.

       М’які меблі стали більш об’ємними й пишними. Новими віяннями в меблевому світі є низькі дивани й крісла. У той же час сидіння, підлокітники й спинки, навпаки збільшилися в розмірі, вони стали зручнішими, ідеальними для повсякденного відпочинку. Їхня гнучка конструкція дозволяє тепер легко розвертати меблі в будь-яких напрямках і приймати дивовижні форми.

       Ще однією ознакою сучасних м’яких меблів є відсутність «кордонів» між секціями. Дивани стали більш об’ємними й округлими за рахунок використання додаткових підголівників, підлокітників і спинок, це надає конструкції більшої цілісності й гнічкості.

    Модні м’які меблі відрізняються більшою функціональністю в порівнянні із своїми попередниками. Дивани доповнені відкидними полицями та вмонтованими столиками, вбудованими світильниками й знімними підставками. Популярними стали предмети, позбавлені чітких обрисів. Пуфи, крісла з закрученими сидіннями тепер гордо розташовують в центрі кімнати. Нововведення виявилися настільки цікавими, що завоювали серця споживачів по всьому світу.

     У середині двадцятого століття, в епоху бурхливого розвитку технологій і створення нових підходів в мистецтві, до меблів пред’являлися тільки дві вимоги: багатофункціональність і системність. Ці принципи витіснили громіздкі форми і зайву помпезність декоративних елементів. Спочатку ці вимоги лягли в основу виробництва корпусних меблів. Так з'явилися колись популярні «стінки», що складаються з різних модулів, які можна було переставляти на свій розсуд в будь-якому порядку і вибудовувати з них власну систему. Пізніше ці ж принципи багатофункціональності та системності стали застосовуватися і до м’яких меблів. В результаті з’явилися модульні дивани, які дуже швидко завоювали популярність і визнання споживачів.

      Модульні дивани по праву вважаються унікальним винаходом меблевої промисловості. Їхні переваги вже оцінили мільйони людей по всьому світу, оскільки:

      - окремі модулі можна розміщувати в будь-якому порядку за своїм бажанням;

     - власник може скласти елегантний кутовий диван або вишукане крісло. Також модуль можна витягнути, і тоді він перетвориться в ліжко, а з решти елементів зробити зручне крісло;

      - кількість модулів у таких диванах може досягати десяти і більше;

       - власник може легко сконструювати власну, неповторну меблеву композицію. В такий способом можна прикрасити будь-яку квартиру;

       - прибираючи і розставляючи модулі в довільному порядку, можна формувати меблі необхідної довжини й конфігурації;

      - якщо ви плануєте прийняти велику кількість гостей, то можете не хвилюватися про те, як їх розмістити, адже на модульному дивані зможуть розташуватися всі. Модулі можна розмістити по колу або буквою «П».

      М'які меблі модульного типу унікальні ще й тим, що відрізняються оригінальним дизайном, який містить в собі одночасно декоративність, привабливість, практичність і комфорт. Модулі можна використовувати в будь-яких приміщеннях, незалежно від площі. Доглядати за ними дуже легко.

     Оббивний матеріал відрізняється високою якістю, а різноманітність кольорів і декоративних елементів дозволяють підібрати диван до будь-якого інтер’єру. Оббивним матеріалом може служити не тільки шкіра, але і різні меблеві тканини, наприклад: гобелен, жакард, велюр, флок, шиніл. Вони прикрашені орнаментом і зазвичай міцні, а від забруднень тканину захистить спеціальне просочення.

Джерело


Читайте наші МЕБЛЕВІ СТАТТІ, в яких ви дізнаєтеся багато цікавого та корисного