Чи доречні пластикові меблі на кухні?

Чи доречні пластикові меблі на кухні, кухні, кухонні меблі, пластикові меблі, меблеві статті, львів, леоплит


     Найпростіше сказати, що пластику не місце на кухні. Але насправді без цього матеріалу сучасна кухня практично не обходиться, починаючи з кухонних фасадів, які ним нерідко опоряджуються.

       Кухня з пластика являє собою не тільки обробку каркаса й фасадів, а й дизайнерські вирішення. Дизайн гарнітуру може бути найрізноманітнішим - під емаль, дерево і методом постформінгу - пластик здатний імітувати будь-яку обробку. Нюанс полягає в тому, що високі фасадні панелі варто двічі облицювати. Такий процес допоможе уникнути деформації пластика й можливого вигинання..

      Пластикові матеріали мають досить тривалий термін служби. Це неймовірно практичний і надійний в експлуатації продукт, який має безліч переваг:

      незначно або зовсім не линяє внаслідок впливу УФ-променів;

      слабо піддається порізам і ударам;

     не боїться перепадів температури;

     температура не позначається на таких панелях;

    пар не зіпсує такий матеріал.

    Також, достоїнством пластика є і те, що глянсова поверхня матеріалу розширює кухонне приміщення в плані візуалізації й вельми естетична на вигляд.

      Які предмети меблів з пластика можуть використовуватися на кухні.

       Не тільки фасади можуть бути виконані з використанням пластика. Нерідко з такого матеріалу виготовляють кухонні фартухи й стільниці. Це допоможе забезпечити досить практичне використання й ефектне оформлення.

       Оригінальним і неймовірно вдалим вирішенням стане фартух декоративного призначення з однотонного листа пластмаси. Така вертикальна панель не тільки захистить поверхню в робочій кухонній зоні, але й стане альтернативою дорогій скляній панелі із загартованого матеріалу.  Фартух із пластику обійдеться клієнтові дешевше, а вигляд матиме стильний і допоможе повністю змінити інтер᾿єр кухонного приміщення. Глянцеві фартухи чудово відображають потоки світла, чим збільшують загальну освітленість приміщення.

      Безсумнівно, хорошим вирішенням стане  й  стільниця з пластика - під дерево.

      Також, доповнити кухню можна й пластиковими меблями: стільцями, стелажами, столиком, кутовим диваном, кріслом, стильним столом-сундуком.

Джерело


Читайте наші МЕБЛЕВІ СТАТТІ, в яких ви дізнаєтеся багато цікавого та корисного