Ванна- 2019: нові технології, матеріали й стандарти

ванна, ванна кімната, меблеві статті, львів, леоплит

      Інтер᾿єрна мода з року в рік зазнає революційних змін, що стосуються не тільки меблів, але і найменших інженерних і архітектурних деталей. Разом із предметами інтер᾿єру й освітленням змінюється сантехніка, зокрема зміни відбуваються у функціоналі та образі душової кімнати. Вона стає зручнішою. В дизайнерські вирішення для душових активно впроваджуються нові технології, матеріали й стандарти. Які ж зміни чекають сучасну душову кімнату в новому році? Ось що з цього приводу кажуть експерти швейцарської  компанії «Geberit», визначаючи п᾿ять  основних тенденцій, які ми побачимо в проектах душових найближчим часом.

ванна, ванна кімната, меблеві статті, львів, леоплит      Стійка тенденція, яка користується популярністю - це завжди стриманий дизайн, який робить інтер᾿єр ванної кімнати цілісним, допомагаючи заощадити простір і надаючи вільний доступ до душової зони без бар᾿єрів, що особливо цінується людьми з обмеженими можливостями в пересуванні. У таку душову легко в᾿їхати на візку. Її зовнішній вигляд завжди свіжий і ефектний, завдяки новітнім системам зливу та ультраплоским піддонам. Для дійсно безшовного виду душової можна використовувати прихований злив, до того ж таку душову набагато легше чистити.

      Зручність і переваги душових каналів безпосередньо залежать від простоти їх очищення. Відкрита поверхня зливу виключає накопичення бруду й  бактерій. Наприклад, душові канали «Geberit» зручні тим, що відкриваються легко й просто, вони обладнані практичною грибінчастою  ​​вставкою, яку легко зняти й помити (на фото). Довжина такого каналу встановлюється під індивідуальні розміри кожної окремої душової: канал може бути обрізаний до потрібної довжини безпосередньо під час установки. Сама установка не потребує зайвих зусиль. Канали з нержавіючої сталі від «Geberit» забезпечать необхідний рівень міцності та надійності.

      Ще одна очікувана тенденція наступного року - трап, вбудований в стіну, який допоможе детально продумати інтер᾿єр, аби він був цілісним. Трап для душа Geberit дозволить зберегти малюнок кахельного покриття душової зони на рівні підлоги, а злив і зовсім прибрати з-під ніг.

      Одна з основних тенденцій в інтер᾿єрі душових кімнат 2019 року - висока продуктивність в компактному виконанні. Підлогові трапи для душу від Geberit розміром 80 на 80 мм мають привабливий зовнішній вигляд і не погіршують пропускну здатність зливу.


ванна, ванна кімната, меблеві статті, львів, леоплит

     Шовковистоматова, біла поверхня (на фото) легко впишеться в будь-який інтер᾿єр. Комфортна душова поверхня зроблена з непористого й неслизького матеріалу, обладнана бічним зливом, щоб уникнути застою води, легка в очищенні й не збирає бруд. Комфортна душова поверхню проста в монтажі фахівцем, завдяки попередньо зібраним елементам. Одна з головних переваг - доступність в різних розмірах.

Джерело


Читайте наші МЕБЛЕВІ СТАТТІ, в яких ви дізнаєтеся багато цікавого та корисного