кромаг

Купити кромку Kromag можна в компанії «ЛЕОПЛИТ», оскільки ми є постійними партнерами цього виробника і регулярно проводимо спільні акції для наших клієнтів. Крім того, ми надаємо виробничі послуги, включаючи крайкування.

На ринку компанія вже 3 роки і протягом цього часу зберігає високу якість продукції, не підвищуючи ціни кромки Kromag, які утримуються на середньому рівні.

Облицювальна стрічка виготовляється спеціально під українські ДСП. За основу взято плити таких виробників, як Kronospan, Krono. У складській програмі "ЛЕОПЛИТ" понад 200 деревних, фантазійних і однотонних декорів стрічки. Перевірка відповідності кольору кромки декору плитних матеріалів проводиться при трьох варіантах освітлення: жовта лампа розжарювання, лампа білого денного світла, лампа жовтого денного світла. Контроль колірного якості вважається успішно пройденим, якщо в трьох випадках колір кромки збігається з декором ДСП.

Ще один плюс вітчизняного виробництва - дотримання українського законодавства щодо санітарно-гігієнічних норм. Меблеві стрічки Kromag сертифіковані, а значить, виготовлені за прийнятими стандартами. З облицювальної стрічкою легко працювати: вона гнучка і міцна, щільно прилягає до торців плит. Кромка Kromag надійно захищає плитні матеріали від вологи і забруднень, меблі з облицюванням виглядає завершеною.

Попит на меблеву стрічку Kromag є, про що свідчать обсяги виробництва - 3,5 мільйона метрів кромки на місяць. Компанія постійно розширюється. Наприкінці 2015 року було відкрито два нових представництва Kromag за межами України - в Молдові та Білорусі.

Купити кромку Kromag можна в компанії «ЛЕОПЛИТ», оскільки ми є постійними партнерами цього виробника і регулярно проводимо спільні акції для наших клієнтів. Крім того, ми надаємо виробничі послуги, включаючи крайкування.

Поклейка крайки

Поклейка кромки - процес нанесення кромочного матеріалу на торці для їх захисту та надання їм красивого зовнішнього вигляду. Різні матеріали кромки і великий асортимент декорів дозволять Вам експериментувати з деталями меблів або виконати крайкування «в колір». Якісне нанесення кромки - дуже важливий процес, який збільшить термін служби меблів. Замовте цю послугу в нашій компанії і результат виправдає Ваші очікування!

кромаг

Читайте наші МЕБЛЕВІ СТАТТІ, в яких ви дізнаєтеся багато цікавого та корисного