Двері до шаф-купе


Головне в шафі-купе - розсувні двері. Їх виготовляють не тільки з оздоблювальної плити, вони можуть бути скляними або дзеркальними. Бувають комбіновані двері, коли під скляним або дзеркальним верхом розташовують плиту ДСП.

Все залежить від того, де буде розташовуватися шафа-купе. У спальні, темному або вузькому приміщенні звичайно ставлять дзеркальні двері, щоб візуально збільшити простір і освітленість. Для бібліотеки підійдуть прозорі скляні двері. Часто залишають відкриті полки для апаратури.

Сам механізм дверей не настільки різноманітний. Використовуються лише дві системи. Найпоширеніший варіант, коли двері поміщаються в сталеву або алюмінієву раму і на сталевих або пластикових роликах катається по пазу.

Інший спосіб - ролики дверей рухаються по рейці. В даному випадку опорний ролик оснащується спеціальним пристроєм для запобігання зісковзування з рейки. Такі системи мають підвищений захист від пилу і піщинок.

Куди важливіше звернути увагу на якість направляючих, від яких залежить безшумність, легкість ковзання дверей і термін служби самої шафи-купе.


Наші Роботи

двері до шаф купе, розсувні системи, шафи, львів,  фото двері до шаф купе, розсувні системи, шафи, львів,  фото двері до шаф купе, розсувні системи, шафи, львів,  фото двері до шаф купе, розсувні системи, шафи, львів,  фото двері до шаф купе, розсувні системи, шафи, львів,  фото двері до шаф купе, розсувні системи, шафи, львів,  фото двері до шаф купе, розсувні системи, шафи, львів,  фото двері до шаф купе, розсувні системи, шафи, львів,  фото

Читайте наші МЕБЛЕВІ СТАТТІ, в яких ви дізнаєтеся багато цікавого та корисного